-40%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски чевли V4507-NVY

НФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: VSHOES
SKU: V4507-NVY
Боја: Темно сина
Дизајнирани: Италија
Произведено: Македонија
Висина на штикла: 4 см
Величини: 36-41

2390ден 1434ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Природна кожа
Влошка: Природна кожа
Ѓон: Гума

Слични продукти
0