-39%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски чевли V4509-COG

НФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: VSHOES
SKU: V4509-COG
Боја: Коњак
Дизајнирани: Италија
Произведено: Македонија
Висина на штикла: 5 см
Величини: 36-41

2590ден 1590ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Природна кожа
Влошка: Природна кожа
Ѓон: Гума

Слични продукти
0