-14%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски чизми JARRA-BRW

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
Модел: JARRA
Боја: BRW
Земја на потекло: Италија
Произведено : Македонија
Висина на потпетица: 7 cm
Величини: 36-41

 

3.690 ден 3.190 ден

Clear

GRACIA !

Материјал

Опис на боја: Кафена

  • Горниште: Говедска кожа
  • Постава: Термо материјал
  • Ѓон: Гума
  • Инструкции за одржување!

    • За да ја отстраните нечистотијата, нежно истријете ја кожата со влажна крпа додека не се одстрани прашината и целата нечистотија, потоа упоребете крема за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на кожата!
    • Користете крем боја  “Wetter Schutz”  за обнувување на бојата на кожата!
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0