-14%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски чизми MALLORCA-BLK

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
Код: MALLORCA
Боја: BLK
Земја на потекло: Италија
Произведено : Македонија
Висина на потпетица: 8 cm
Величини: 36-41

 

3.490 ден 2.990 ден

Clear

MALLORCA !

Материјал

Опис на боја: Црна антилоп

  • Горниште: Говедска кожа
  • Постава: Термо материјал
  • Ѓон: Гума
  • Инструкции за одржување!

    • За да ја отстраните нечистотијата, користете спреј за чистење на текстил и велур “Combi Cleaner” потоа со меки силиконски влакна исчеткајте се додека не се одстрани прашината и целата нечистотија. Потоа упоребете спреј за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на материјалот!
    • Користете спреј боја  “Velour fresh”  за обнувување на бојата на материјалот!
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0