-32%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски чизми MK001830-WHT

ИНФОРМАЦИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: DISNEY
SKU: MK001830-WHT
Модел: Mickey Mouse
Земја на потекло: Белгија
Произведено: НРК
Величини: 36-41

3490ден 2390ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Вештачка кожа
Постава: Текстил
Влошка: Пенаста влошка
Ѓон: Гума

Слични продукти
0