-30%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски чизми MK001921-BLK

ИНФОРМАЦИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: DISNEY
SKU: MK001921-BLK
Модел: Mickey Mouse
Земја на потекло: Белгија
Произведено: НРК
Величини: 36-41

3990ден 2790ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Вештачка кожа
Постава: Текстил
Влошка: Пенаста влошка
Ѓон: Гума

Слични продукти
0