Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски чизми Q318W-STRAT-GRY

This product is currently out of stock and unavailable.

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Текстил/ мембарана за водоопорност
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума/нелизгача

ФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: COOPERMINER
SKU: Q318W-STRAT-GRY
Бојја: Темно сива
Сезона: Есен-Зима 22
Дизајнирани: Италија
Произведено: Романија
Величини: 36-41

Слични продукти
0