-41%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Детски чизми Q320GS-TROLL-LGR

4.690 ден 2.790 ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Текстил/ мембарана за водоопорност
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума/нелизгача

Бренд: COOPERMINER
SKU: Q320GS-TROLL-LGR
Бојa> Темно сива
Сезона: Есен-Зима 2022
Дизајнирани: Италија
Произведено: Романија
Величини: 36-40

 

 

Слични продукти
0