-30%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Детски чизми Q320PS-TROLL-GRE

ОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Текстил/ мембарана за водоопорност
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума (antislip)

 

ФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: COOPERMINER
SKU: Q320PS-TROLL-GRE
Бојa: Тегет/жолта
Дизајнирани: Италија
Произведено: Романија
Величини: 36-39

4.190 ден 2.933 ден

Clear

Слични продукти
0