-40%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски чизми Q320W-ALTAK-VLT

5.690 ден 3.990 ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Текстил/ мембарана за водоопорност
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума/нелизгача

ФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: COOPERMINER
SKU: Q320W-ALTAK-VLT
Бојa: Сива/Виолетова
Дизајнирани: Италија
Произведено: Романија
Величини: 36-41

Слични продукти
0