fbpx
-52%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

MARTINA-SLV

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
Модел: MARTINA
Боја: SLV
Земја на потекло: Италија
Произведено : Македонија
Висина на потпетица: 5.5 cm
Величини: 36-41

 

2.490 ден 1.190 ден

Clear

Материјал

Опис на боја: Црна со сребрено

  • Горниште: Телешка кожа
  • Постава: Телешка кожа
  • Ѓон: Гума
  • Инструкции за одржување!

    • За да ја отстраните нечистотијата, нежно истријете ја кожата со влажна крпа додека не се одстрани прашината и целата нечистотија, потоа упоребете крема за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на кожата!
    • Користете крем боја  “Wetter Schutz”  за обнувување на бојата на кожата!
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0