-50%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски чизми V4503-COG

НФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: VSHOES
SKU: V45003-COG
Боја: Коњак 
Дизајнирани: Италија
Произведено: Македонија
Висина на штикла: 6 см
Величини: 36-41

2.790 ден 1.395 ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Природна кожа
Влошка: Природна кожа
Ѓон: Гума

Слични продукти
0