-40%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски чизми V8803-NVY

НФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: VSHOES
SKU: V8803-NVY
Боја:Темно сина
Дизајнирани: Италија
Произведено: Македонија
Висина на потпетица: 9 см
Величини: 36-41

2990ден 1790ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Текстил
Влошка: Природна кожа
Ѓон: Гума

Слични продукти
0