Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски чизми VL200-BLK

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: SEASTAR
Код: VL200
Боја: BLK
Земја на потекло: Унгарија
Произведено : Кина
Величини: 36-41

 

1.990 ден

Clear

Материјал

Опис на боја: Црна

 • Горниште: Микрофибер
 • Постава: Текстил/ крзно
 • Влошка: Крзно
 • Ѓон: Гума 
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно исчеткајте ја со четка за велур. Доколку нечистотијата не се одстранува со четкање во тој случај се употребува спреј “Combi Cleaner” за чистење на велур.
  • Користете спреј  “Velour fresh” во боја или безбоен за обнувување на бојата на кожата!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0