Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски еспадрили 1930501S9801-311

НФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: PAEZ
SKU: 1930501S9801-311
Боја: Сина и крем
Земја на потекло: Аргентина
Произведено: Виетнам
Величини: 35-41

2.490 ден

Clear

СТАВ

Лице: Памучно платно
Постава: Памучна ткаенина
Влошка: Мека пенаста кожна влошка
Ѓон: Гума

Слични продукти
0