Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Машки еспадрили CO30501H1302-002

НФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: PAEZ
SKU: CO30501H1302-002
Боја: Бело сива
Земја на потекло: Аргентина
Произведено: Виетнам
Величини: 40-46

2.490 ден

Clear

СТАВ

Лице: Памучно платно
Постава: Памучна ткаенина
Влошка: Мека пенаста кожна влошка
Ѓон: Гума

Слични продукти