fbpx
-20%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Машки патики 205135-TPE

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: SKECHERS
Код: 205135
Боја: TPE
Земја на потекло: САД
Произведено: Кина
Висина на потпетица: 2,5 см
Величини: 40-46

 

4.490 ден 3.590 ден

Clear

Класичен стил и удобност во секое време со Skechers Hyland – Ratner. Овие обувки на навлекување  со ластик врвки располага со дизајн Classic Fit™  платнени горни делови, удобна влошка со активен јаглен и мемори пена со воздушно ладење Skechers Air Cool. Подлогата е со  Skechers Goga Mat Arch®  технологија кој ги амортизир потресите при движење и дава максимална удобност и подршка.

Материјал

Опис на боја: Сива

  • Горниште: Платнен горен дел
  • Постава: Текстил
  • Влошка: Мемори пена влошка со активен јаглен помага да се неутрализираат можните мириси
  • Ѓон: Skechers Goga Mat Arch™ амортизирање за дополнителна поддршка на лакот
  • Инструкции за одржување!

    • Може да се пере во машина!
Слични продукти
0