-40%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Машки патики 304U310-001

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: Kappa
Код: 304U310-001
Боја: Бела
Земја на потекло: Италија
Произведено : Кина
Величини: 40-46

2.990 ден 1.790 ден

Clear

Машки спортски патики!

Материјал

Опис на боја: Бела

  • Горниште: Вештачка кожа/ текстил
  • Постава: Текстил
  • Ѓон: Гума
  • Инструкции за одржување!

    • За да ја отстраните нечистотијата, користете спреј за чистење на текстил и велур “Combi Cleaner” потоа со меки силиконски влакна исчеткајте се додека не се одстрани прашината и целата нечистотија. Потоа упоребете спреј за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на материјалот!
    • Користете спреј боја  “Velour fresh”  за обнувување на бојата на материјалот!
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0