-2%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Машки патики M055140-1 BLK

СОСТАВ

Лице: Еко кожа
Постава: Текстил
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума

 

1490ден 1460ден

Clear

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: OPPOSITE
SKU:  M055140-1-BLK
Боја:  Бела со црно
Земја на потекло: Србија
Произведено: НРК
Величини: 40-45

Слични продукти