-50%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Машки патики M065179 NVY

СОСТАВ

Лице: Еко кожа
Постава: Текстил
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума

 

1490ден 745ден

Clear

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: OPPOSITE
SKU:  M065179-NVY
Боја:  Бела и тегет
Земја на потекло: Србија
Произведено: НРК
Величини: 40-45

Слични продукти