-50%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Машки патики M065180 NVY

СОСТАВ

Лице: Еко кожа
Постава: Текстил
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума

 

1490ден 745ден

Clear

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: OPPOSITE
SKU:  M065180-NVY
Боја:  Тегет
Земја на потекло: Србија
Произведено: НРК
Величини: 40-45

Слични продукти