-50%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Машки патики M065182 WHT

СОСТАВ

Лице: Еко кожа
Постава: Текстил
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума

 

1790ден 895ден

Clear

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: OPPOSITE
SKU:  M065182-WHT
Боја:  Бела
Земја на потекло: Србија
Произведено: НРК
Величини: 40-45

Слични продукти