fbpx
-19%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Машки патики SEVILLA

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: HOFF
Код: 12402601
Бои: Крем/ зелена/ тегет/ окер
Земја на потекло: Шпанија
Произведено: Виетнам
Висина на потпетица: 3 см
Величини: 40-46

 

6.690 ден 5.390 ден

Clear

ОПИС

Со дизајн инспириран од градот СЕВИЛИЈА. Овие патики се совршена комбинација благодарение на крем тонот во контраст со кафеава, петролеј сина, лимета зелена и портокалова. Мешавината на материјали како што се велур, мрежа, ткаенина и контрастна гума ги прават елегантно парче, со уникатен дизајн за вашиот изглед. Имаат ватиран ефект на предната страна на мрежата и доза на удобност благодарение на влошката од мемори пена. Не ја пропуштајте суштината на секој чевел на ѓонот и подигнете ја вашата улична облека.

МАТЕРИЈАЛИ:

 • Странични парчиња од кожа  и текстил.
 • Лого над јазикот.
 • Стабилизатор на петите. Средниот ѓон EVA висок 3 см
 • Мемориска пена. отстранлива влошка.
 • Назабен ѓон и испечатена слика во проѕирна гума.
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно исчеткајте ја со четка за велур. Доколку нечистотијата не се одстранува со четкање во тој случај се употребува спреј “Combi Cleaner” за чистење на велур.
  • Користете спреј  “Velour fresh” во боја или безбоен за обнувување на бојата на кожата!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0