-20%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Машки патики SM84511-001

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: LUMBERJACK
Код: SM84511-001
Боја: Црна и темно сива.
Земја на потекло: Италија
Произведено: Кина
Величини: 40-46

3.990 ден 3.192 ден

Clear

Lumberjack патики со мемори пена!

Материјал

Опис на боја: Црна/ темно сива

  • Горниште: Текстил
  • Постава: Текстил
  • Влошка: Мемори пена
  • Ѓон: Гума
  • Инструкции за одржување!

    • Прво нежно исчеткајте нечистотијата од горнишето а потоа нанесете спреј за чистење на текстил, остабете да делува и потоа исчеткајте ги повторно со четка.
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0