-20%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Машки чизми Q317M-ULTRA-GRY

5.790 ден 4.632 ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Текстил/ мембарана за водоопорност
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума/нелизгача

ФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: COOPERMINER
SKU: Q318M-ULTRA-GRY
Бојa: Сива
Сезона: Есен-Зима 23
Дизајнирани: Италија
Произведено: Романија
Величини: 40-46

Слични продукти
0