-10%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Машки чизми Q318M-COSMIC-BLK

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Текстил/ мембарана за водоопорност
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума (antislip)

 

Бренд: COOPERMINER
SKU: Q318M-COSMIC-BLK
Бојја: Црна
Сезоа: Есен-Зима 22
Дизајнирани: Италија
Произведено: Романија
Величини: 40-47

5990ден 5391ден

Clear
Слични продукти
0