fbpx
-30%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Машки чизми Q323M-COSMIC-BLK

6.290 ден 4.403 ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Текстил/ мембарана за водоопорност
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума/нелизгача

ФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: COOPERMINER
SKU: Q323M-COSMIC-BLK
Бојa: Црна
Сезона: Есен-Зима 23
Дизајнирани: Италија
Произведено: Романија
Величини: 40-46

Слични продукти
0