-20%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Машки чизми Q320M-COSMIC-BLK

5.990 ден 4.792 ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Текстил/ мембарана за водоопорност
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума/нелизгача

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: COOPERMINER
SKU: Q320M-COSMIC-BLK
Бојја: Црна
Сезона: Есен-Зима 22
Дизајнирани: Италија
Произведено: Романија
Величини: 40-47

Слични продукти
0