-61%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

ARABELA-WHT

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
Код: ARABELA
Боја: Бела
Земја на потекло: Италија
Произведено : Македонија
Величини: 36-41
Висина на потпетица: 9 см

2.790 ден 1.090 ден

Clear

Кожни сандали!
Подгответе се за лето со нашата нова кожна сандала од два дела. Со тенко ремче во различни бои во предниот дел и ремче на закопување во задниот дел. Изработени од кожа на 9 см висока коцкеста потпетица. Совршени за секоја пригода.

Материјал

Опис на боја: Бела

  • Горниште: Природна кожа
  • Постава: Природна кожа
  • Ѓон: Микролит
  • Инструкции за одржување!

    • За да ја отстраните нечистотијата, нежно истријете ја кожата со влажна крпа додека не се одстрани прашината и целата нечистотија, потоа упоребете крема за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на кожата!
    • Користете крем боја  “Wetter Schutz”  за обнувување на бојата на кожата!
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0