Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

B-930-BEI

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: MISS VIVI
Код: B-930-BEIGE
Боја: Крем
Земја на потекло: Бугарија
Произведено : Кина
Величини: 36-41

 

1.790 ден

Clear

Chunky чевли !

Материјал

Опис на боја: Крем

  • Горниште: Вештачка кожа
  • Постава: Вештачка кожа
  • Влошка: Мека  комфорт влошка
  • Ѓон: Гума 
  • Инструкции за одржување!

    • За да ја отстраните нечистотијата, смо нежно избришете ја со влажна крпа!
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0