-30%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Детски чизми B181224-NVY

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: HAPPY BEE
Сезона: Пролет-Лето 2022

Модел: B181224-NVY
Боја:  Тегет
Дизајнирани: Белгија
Произведено: НРК
Величини: 27-32

 

1790ден 1253ден

Clear

СОСТАВ

Лице:  Кожа
Постава: Еко кожа
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума

 

Слични продукти
0