-50%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

BOSTON-PUR

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: TWO LOCCOS
Код: BOSTON
Боја: Бела/лилава/розева
Земја на потекло: Австалија
Произведено : Турција
Величини: 36-41

 

2.790 ден 1.390 ден

Clear

Тренди патики со мека влошка!

Материјал

Опис на боја: Бела/ лилава/ розева

  • Горниште: Вештачка кожа/ текстил
  • Постава: Текстил
  • Ѓон: Термо пластична гума
  • Инструкции за одржување!

    • За да ја отстраните нечистотијата, користете спреј за чистење на текстил и велур “Combi Cleaner” потоа со меки силиконски влакна исчеткајте се додека не се одстрани прашината и целата нечистотија. Потоа упоребете спреј за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на материјалот!
    • Користете спреј боја  “Velour fresh”  за обнувување на бојата на материјалот!
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0