-30%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

CHUNKY-TAU

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: NICKELS
Код: TAUPE
Боја: Сива со нијанса на кафено
Земја на потекло: Македонија
Произведено : Македонија
Величини: 36-41

 

1.990 ден 1.390 ден

Clear

Chunky чевли !

Материјал

Опис на боја: Сива со нијанса на кафено

 • Горниште: Природна кожа
 • Постава: Природна кожа
 • Влошка: Мека кожа комфорт влошка
 • Ѓон: Гума 
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, користете спреј за чистење на текстил и велур “Combi Cleaner” потоа со меки силиконски влакна исчеткајте ги обувките се додека не се одстрани прашината и целата нечистотија. Потоа упоребете спреј за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на материјалот!
  • Користете спреј боја  “Velour fresh”  за обнувување на бојата на материјалот!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0