-50%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

CLAUDIA-BUR

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Природна кожа
Влошка: Природна кожа
Ѓон: Гума

 

2.790 ден 1.395 ден

Clear

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
Модел: CLAUDIA-BUR
Боја:  Бордо/кафена
Дизајнирани: Италија
Произведено: Македонија
Висина на потпетица: 8 см
Величини: 36-41

Слични продукти
0