-61%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

CLAUDIA-NVY

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
Код: CLAUDIA
Боја: Тегет
Земја на потекло: Италија
Произведено : Македонија
Величини: 36-41
Висина на потпетица: 9 см

2.790 ден 1.090 ден

Clear

Кожни сандали!
Инспирирани од ’90-те, изработени од природна кожа на 9см висока потпетица, со едно ремче околу зглобот и едно ремче кај прстите,  моделот Claudia освојува со својот  минималистички изглед. Може да се носат со кратки здолништа , фармерки дури и класични панталони.

Материјал

Опис на боја: Тегет

  • Горниште: Телешка кожа
  • Постава: Телешка кожа
  • Ѓон: Микролит
  • Инструкции за одржување!

    • За да ја отстраните нечистотијата, нежно истријете ја кожата со влажна крпа додека не се одстрани прашината и целата нечистотија, потоа упоребете крема за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на кожата!
    • Користете крем боја  “Wetter Schutz”  за обнувување на бојата на кожата!
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0