fbpx
-57%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

ELLA-GRN

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
Код: ELLA
Боја: Зелена
Земја на потекло: Италија
Произведено : Македонија
Величини: 36-41

 

2.290 ден 990 ден

Clear

Класични балетанки!
Моделот ELLA е синоним за елегантност и едноставност, може да се носи со широк спектар на комбинации. Секој модел е рачно изработен од многу мека природна кожа, зашилени кај прстите но сепак многу комфортни. Бидејќи се едноставни, шик и разноврсни, тие се основа во гардеробата на секоја жена. Балетанките се дизајнирани да направат нозете да изгледаат подолги и да создадат елегантна силуета. Нема многу прилики во кои не се добредојдени. Тие можат да се носат во канцеларија, на вечера со пријателите, па дури и на плажа.

Материјал

Опис на боја: Зелена

  • Горниште: Телешка кожа
  • Постава: Телешка кожа
  • Ѓон: Гума
  • Инструкции за одржување!

    • За да ја отстраните нечистотијата, користете спреј за чистење на текстил и велур “Combi Cleaner” потоа со меки силиконски влакна исчеткајте се додека не се одстрани прашината и целата нечистотија. Потоа упоребете спреј за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на материјалот!
    • Користете спреј боја  “Velour fresh”  за обнувување на бојата на материјалот!
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0