fbpx
-50%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

KATTALEYA-BLK G

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
Код: KATTALEYA
Боја: BLACK
Земја на потекло: Италија
Произведено : Македонија
Висина на потпетица: 7 cm
Величини: 36-41

 

2.990 ден 1.495 ден

Clear

Безвременски чевли на висока потпетица!
Ова се најбараните чевли во нашата колекција, ги произведовме во многу различни бои и дезени, разновидноста го краси овој модел што ги прави најпродавани на сите времиња. Тие се многу стабилни, прилагодени на модерната жена. Во нивната основна форма, тие имаат средна потпетица во висина од 7 сантиметри, што ги прави задолжителен производ и заслужуваат место во секоја гардероба. Едноставноста на моделот ги прави најносените чевли на сите времиња, од ден до ноќ, од тренди до обични и деловни жени. Секој пар е рачно изработен во нашата фабрика од високо квалитетна природна кожа.

Материјал

Опис на боја: Црна лак

  • Горниште: Телешка кожа
  • Постава: Козја кожа 
  • Ѓон: Mикролит
  • Инструкции за одржување!

    • За да ја отстраните нечистотијата внимателно истријте ја со влажна помучна крпа.
Слични продукти
0