-50%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

KATTALEYA-NVY

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
Сезона: Пролет-Лето 2022

Модел: KATTALEYA-NVY
Боја:  Темно сина (мастило тегет)
Дизајнирани: Италија
Произведено: Македонија
Висина на потпетица: 7 см
Величини: 36-41

 

2.790 ден 1.395 ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Кожа
Постава: Природна кожа
Влошка: Природна кожа
Ѓон: Гума

 

Слични продукти
0