-29%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски салонки KATTALEYA-PUR

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
Сезона: Пролет-Лето 2022

Модел: KATTALEYA-PUR
Боја:  Виолетова
Дизајнирани: Италија
Произведено: Македонија
Висина на потпетица: 7 см
Величини: 36-41

 

2790ден 1990ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Кожа
Постава: Природна кожа
Влошка: Природна кожа
Ѓон: Гума

 

Слични продукти
0