fbpx
-65%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

CLAUDIA-NVY

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
Код: CLAUDIA
Боја: NVY
Земја на потекло: Италија
Произведено : Македонија
Висина на потпетица: 9 cm
Величини: 36-41

 

2.790 ден 990 ден

Clear

Материјал

Опис на боја: Тегет

  • Горниште: Телешка кожа
  • Постава: Природна кожа 
  • Ѓон: Mикролит
  • Инструкции за одржување!

    • За да ја отстраните нечистотијата, нежно тријете ја кожата со влажна крпа додека не се одстрани прашината и целата нечистотија, потоа упоребете крема за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на кожата!
    • Користете крем боја  “Wetter Schutz”  за обнувување на бојата на кожата!
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0