-50%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

MARILYN-RED

СОСТАВ

Лице: Kожа и кроко кожа
Постава: Природна кожа
Влошка: Природна кожа
Ѓон: Гума

 

2.790 ден 1.395 ден

Clear

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
Сезона: Пролет-Лето 2022
Модел: MERILYN-RED
Боја:  Црвена
Дизајнирани: Италија
Произведено: Македонија
Висина на потпетица: 7 см
Величини: 36-41

Слични продукти
0