-60%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

MARTINA-BLK

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
Код: MARTINA
Боја: Црна
Земја на потекло: Италија
Произведено : Македонија
Величини: 36-41
Висина на потпетица: 7 см

2.490 ден 990 ден

Clear

Кожни сандали!
Класичен модел, со едно пошироко ремче напред со цел да ги сокрие испакнатите зглобови, 4 мм дебел сунѓер оболжен со природна кожа за супер мекост и удобност.  Намонтирани на 7 мм висока коцкеста гумена потпетица.  Ова моделче е наменето за секојденвни прошетки, лесно се вклопува на секоја комбинација.

Материјал

Опис на боја: Црна

  • Горниште: Телешка кожа
  • Постава: Телешка кожа
  • Ѓон: Гума
  • Инструкции за одржување!

    • За да ја отстраните нечистотијата, нежно истријете ја кожата со влажна крпа додека не се одстрани прашината и целата нечистотија, потоа упоребете крема за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на кожата!
    • Користете крем боја  “Wetter Schutz”  за обнувување на бојата на кожата!
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0