-20%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

MONIQUE-BRW

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
Код: MONIQUE
Боја: BROWN
Земја на потекло: Италија
Произведено : Македонија
Висина на потпетица: 4 cm
Величини: 36-41

 

2.990 ден 2.390 ден

Clear

Безвременски чевли на коцкеста потпетица!
Лежерно-елегантни канцелариски чевли направени за деловни дами, кои поголемиот дел од времето го поминуваат во канцеларија или на состаноци. Ги направивме овие чевли во 2 различни бои, секој пар е рачно изработен во нашата фабрика, изработен од најфина природна кожа, што ги прави удобни и комфортни. Овој лежерен модел е погоден за секоја пригода!

Материјал

Опис на боја: Кафена

  • Горниште: Телешка кожа
  • Постава: Телшка кожа
  • Ѓон: Mикролит
  • Инструкции за одржување!

    • За да ја отстраните нечистотијата, нежно истријете ја кожата со влажна крпа додека не се одстрани прашината и целата нечистотија, потоа упоребете крема за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на кожата!
    • Користете крем боја  “Wetter Schutz”  за обнувување на бојата на кожата!
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0