fbpx
-57%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

TYRA-BEIJING

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
Код: TYRA
Боја: Камел / Темно кафена/ Црвена
Земја на потекло: Италија
Произведено : Македонија
Величини: 36-41

 

2.290 ден 990 ден

Clear

Балетанки во три бои!
Моделот TYRA е дизајниран во совршена комбинација на бои, инспирирација од боите на пролетта. Секој модел е рачно изработен од многу мека природна кожа, зашилени кај прстите но сепак многу комфортни, обликот на TYRA е совршен баланс помеѓу женственоста и софистицираноста.

Материјал

Опис на боја: Камел/ темно кафена/ црвена

  • Горниште: Телешка кожа
  • Постава: Козја кожа
  • Ѓон: Гума
  • Инструкции за одржување!

    • За да ја отстраните нечистотијата, користете спреј за чистење на текстил и велур “Combi Cleaner” потоа со меки силиконски влакна исчеткајте се додека не се одстрани прашината и целата нечистотија. Потоа упоребете спреј за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на материјалот!
    • Користете спреј боја  “Velour fresh”  за обнувување на бојата на материјалот!
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0