Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

V1-11-BEI

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: MISS VIVI
Код: V1-11
Боја: Крем
Земја на потекло: Бугарија
Произведено : Кина
Величини: 36-41

 

1.990 ден

Clear

Chunky чевли !

Материјал

Опис на боја: Крем

 • Горниште: Вештачка кожа
 • Постава: Вештачка кожа
 • Влошка: Мека  комфорт влошка
 • Ѓон: Гума 
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, користете спреј за чистење на текстил и велур “Combi Cleaner” потоа со меки силиконски влакна исчеткајте ги обувките се додека не се одстрани прашината и целата нечистотија. Потоа упоребете спреј за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на материјалот!
  • Користете спреј боја  “Velour fresh”  за обнувување на бојата на материјалот!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0