-30%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

V1-11-BLK

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: MISS VIVI
Код: V1-11
Боја: Црна
Земја на потекло: Бугарија
Произведено : Кина
Величини: 36-41

 

1.990 ден 1.390 ден

Clear

Retro Platform Loafers, inspired by 90s !

Материјал

Опис на боја: Црна лак

  • Горниште: Вештачка кожа
  • Постава: Вештачка кожа
  • Влошка: Мека  комфорт влошка
  • Ѓон: Гума 
  • Инструкции за одржување!

    • За да ја отстраните нечистотијата, смо нежно избришете ја со влажна крпа!
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0