-50%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

V2017a-BEI

НФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: VSHOES
SKU: V2017-B-BEI
Сезона: Пролет-Лето 2022
Боја: Крем со кафени детали
Дизајнирани: Италија
Произведено: Македонија
Висина на потпетица: 3 см
Величини: 36-40

2.990 ден 1.495 ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Прирдона кожа
Влошка: Природна кожа
Ѓон: EVA 

Слични продукти
0