-59%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

V4508-BUR

НФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: VSHOES
SKU: V4508-BUR
Црна: Бордо лак
Дизајнирани: Италија
Произведено: Македонија
Висина на штикла: 4 см
Величини: 36-41

2.390 ден 990 ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Природна кожа
Влошка: Природна кожа
Ѓон: Гума

Слични продукти
0