fbpx

Женски патики 117209-BBK

Направете спој на атлетски стил и удобност носејќи Skechers BOBS Sport™ Squad Chaos – Face Off. Овој моден дизајн со врвки се одликува со инженерски мрежест плетен горен дел и амортизирана влошка од Skechers Memory Foam™. 
Материјал

Опис на боја: Црна

 • Горниште: Текстил (растеглив материлај
 • Постава: Текстил
  Влошка: Мемори пена
 • Ѓон: Гума
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно исчеткајте ја со четка (combi brush) за текстил.  Доколку нечистотијата не се одстранува со четкање во тој случај се употребува спреј “Combi Cleaner” за чистење на текстил.

3.990 ден

Clear

12 на залиха

Description

Направете спој на атлетски стил и удобност носејќи Skechers BOBS Sport™ Squad Chaos – Face Off. Овој моден дизајн со врвки се одликува со инженерски мрежест плетен горен дел и амортизирана влошка од Skechers Memory Foam™. 
Материјал

Опис на боја: Црна

 • Горниште: Текстил (растеглив материлај
 • Постава: Текстил
  Влошка: Мемори пена
 • Ѓон: Гума
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно исчеткајте ја со четка (combi brush) за текстил.  Доколку нечистотијата не се одстранува со четкање во тој случај се употребува спреј “Combi Cleaner” за чистење на текстил.

Дополнителни информации

Големина

, , , , , , , , ,

0