-62%

7601-NVY

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: VSHOES
SKU: V7601-NVY
Боја: Темно сина
Земја на потекло: Македонија
Произведено: Македонија
Висина на потпетица: 9 см
Величини: 36-40

2.590 ден 990 ден

Clear

7 на залиха

Description

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: VSHOES
SKU: V7601-NVY
Боја: Темно сина
Земја на потекло: Македонија
Произведено: Македонија
Висина на потпетица: 9 см
Величини: 36-40

Дополнителни информации

Големина

, , , , ,

0